Referenssit

Bird & Bird – One fest

Värikäs tapahtumakonsepti, joka yllätti

Bird & Bird halusi järjestää henkilöstölle energisoivan ja inspiroivan tapahtuman, joka vahvistaa yhteenkuuluvuuden tunnetta ja “One Firm” -kulttuuria sekä kehittää yksilön itsetuntemusta ja sitä kautta tiimin voimavaroja.

Kaksipäiväiselle tapahtumalle luotiin kantava teema, One FEST, joka loi puitteet kansainväliselle Nordic Kick Off -tapahtumalle ja “One Firm” -kulttuurin vaalimiselle iloisella, värikkäällä ja yllätyksellisellä tavalla. Haikon kartanon rauhallisessa ympäristössä asiapitoinen ohjelma, yhdessä tekeminen ja värikäs juhlahumu nivoutuivat saumattomasti yhteen. Luovat ratkaisut ja yllätykselliset elementit loivat ikimuistoisia kohtaamisia, jotka tukivat tapahtuman tavoitteiden saavuttamista.

Asiakas

Bird & Bird

Tapahtuma­malli

Live

Osallistuja­määrä

180

Palvelut

Tapahtuman konseptointi ja suunnittelu, projektinhallinta, tapahtumatuotanto, tapahtumaohjaus, graafinen suunnittelu, valokuvaus ja videotuotanto

MUUTA IDEASI TAPAHTUMAKSI

Tapahtuma ei ole vain kohtaamisten areena, vaan parhaimmillaan se mahdollistaa syvällisemmän yhteyden brändien ja osallistujien välille. Jokaisen tapahtuman tulisi olla omistajalleen ainutlaatuinen ja osallistujalle elämys, josta jää pysyvä jälki.
Copyright © 2024 Sisters Inc.
All Rights Reserved.
Tietosuoja | Privacy policy
Sisters & Company Oy
Y-tunnus: 2164593-2
Miestentie 9, 6 krs,
02150 Espoo
(09) 75151200
myynti@sisters.fi

Tilaa maksuton opas: 10 askelta kohti onnistunutta tapahtumaa

Jätä yhteystietosi ja pääset lukemaan arvokkaan oppaamme veloituksetta.

TILAA UUTISKIRJE