Tarjoamme tilaisuuksia kohtaamisille.

Sisters & Company Oy

Veneentekijäntie 18 A
00210 Helsinki
Tel. (09) 75151200
myynti@sisters.fi
Y-tunnus:
2164593-2

Laskutus

OVT‐tunnus:
003721645932
Operaattori:
Sampo Pankki Oyj (DABAFIHH)
Verkkolaskuosoite:
FI5180001771375434

Paperilaskut
Sisters & Company Oy
PL 36970
000021 Laskutus

”Inspiroidu kanssamme, anna meidän olla räätäli haluamallesi kohtaamiselle”

Osnat Mangs

Managing Director
(09) 75151211
040 747 4851
osnat@sisters.fi

Dana Pikkarainen

Creative Director
(09) 75151212
040 582 5282
dana@sisters.fi

Tarja Musikka

Marketing Director
(09) 75151216
tarja@sisters.fi

Sabina Nerdrum

Production Director
040 832 2990
sabina@sisters.fi

Sara Lähdesmäki

Art Director / Sales Planner
044 976 0906
sara@sisters.fi

Pepita Tamminen

Producer
050 5468 633
pepita@sisters.fi

Paula Olli

Producer
0440 413 314
paula@sisters.fi

Liisa Eerola

Production Coordinator
050 336 0761
liisa@sisters.fi

Carolina Koivisto

Project Manager
050 3111527
carolina@sisters.fi

Tarjouspyyntö