Perheemme

Me olemme perhe, räiskyvä, pippurinen, ainutlaatuinen, luova tapahtumamuotoilun ytimessä elävä ammattilainen. Me olemme Sisters Inc.

Noora Wuolanne

CEO
045 354 5833
noora@sisters.fi

Osnat Mangs

Event Architect, Partner
040 747 4851

Dana Pikkarainen

Event Architect, Partner
040 582 5282

Juho Wickström

Head of Sales
045 135 0826

Mervi Sademies-Enbom

Head of Marketing
050 919 6016
mervi@sisters.fi

Henrietta Åström

Event Design Manager

050 553 9999

Ida Vapalahti

Planner & Event Design Manager
044 259 4230

Lina Hurmerinta

Art Director
040 543 5355

Topias Myllynen

Junior Event Design Manager
050 545 2886
topias@sisters.fi

Milla Brygger

Event Design Manager
044 985 5352
milla@sisters.fi

Katri Rousu

Junior Event Design Manager
044 977 4203
katri@sisters.fi

 

Julia Suontama

Event Design Manager
040 543 1270
julia@sisters.fi

  • Tapahtumajärjestäjä
  • Yritystapahtumat
  • Tapahtumatuotanto
  • Tapahtumamarkkinointi
  • Tapahtumatoimisto
  • Copyright © 2022 Sisters Inc. All Rights Reserved.