Perheemme

Me olemme perhe, räiskyvä, pippurinen, ainutlaatuinen, luova tapahtumamuotoilun ytimessä elävä ammattilainen. Me olemme Sisters Inc.”

Osnat Mangs

Event Architect, Partner
040 747 4851

Dana Pikkarainen

Event Architect, Partner
040 582 5282

Juho Wickström

Head of Sales
045 135 0826

Mervi Sademies-Enbom

Head of Marketing
050 919 6016
mervi@sisters.fi

Henrietta Åström

Executive Event Design Manager

050 553 9999

Anne Lahtinen

Executive Event Design Manager

040 715 2044
anne@sisters.fi

Lina Hurmerinta

Art Director
040 543 5355

Kai Lintinen

Content Lead
044 321 5855
kai@sisters.fi

 

Topias Myllynen

Event Design Manager
050 545 2886
topias@sisters.fi

Milla Brygger

Event Design Manager
044 985 5352
milla@sisters.fi

Katri Rousu

Event Design Manager
044 977 4203
katri@sisters.fi

 

Julia Suontama

Event Design Manager
040 543 1270
julia@sisters.fi

Pihla Miettinen

Event Design Manager
044 356 2703
pihla@sisters.fi

Emilia Åberg

Executive Event Design Manager
0442439211
emilia@sisters.fi

Hallitus

Jarkko Nordlund

Yrittäjä
Hallituksen puheenjohtaja

Timo Ronkainen

Toimitusjohtaja
Hallituksen jäsen

Dana Pikkarainen

Event Architect, Partner
Hallituksen jäsen

Osnat Mangs

Event Architect, Partner
Hallituksen jäsen

Janne Ritakoski

Yrittäjä
Hallituksen jäsen

  • Tapahtumajärjestäjä
  • Yritystapahtumat
  • Tapahtumatuotanto
  • Tapahtumamarkkinointi
  • Tapahtumatoimisto
  • Copyright © 2022 Sisters Inc. All Rights Reserved.