Perheemme

Me olemme perhe, räiskyvä, pippurinen, ainutlaatuinen, luova tapahtumamuotoilun ytimessä elävä ammattilainen. Me olemme Sisters Inc.”

Markku Kosonen

CEO
050 387 0059
markku@sisters.fi

Osnat Mangs

Event Architect, Partner
040 747 4851

Dana Pikkarainen

Event Architect, Partner
040 582 5282

Saara Alanko

Talent Development Specialist
050 466 8949
saara@sisters.fi

Juho Wickström

Head of Sales
045 135 0826

Mervi Sademies-Enbom

Head of Marketing
050 919 6016
mervi@sisters.fi

Kalle Grönroos

Sales Manager

050 408 1166
kalle@sisters.fi

Henrietta Åström

Executive Event Design Manager

050 553 9999

Anne Lahtinen

Executive Event Design Manager

040 715 2044
anne@sisters.fi

Viveka Vihavainen

Executive Event Design Manager
040 766 1042
viveka@sisters.fi

Katri Rousu

Event Design Manager
044 977 4203
katri@sisters.fi

 

Riina Hohti

Event Design Manager
044 013 7158
riina@sisters.fi

 

Lina Hurmerinta

Art Director
040 543 5355

Johanna Lukic

Concept Designer / Planner
040 844 7571
johanna@sisters.fi

Hallitus

Timo Ronkainen

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja

Dana Pikkarainen

Event Architect, Partner
Hallituksen jäsen

Osnat Mangs

Event Architect, Partner
Hallituksen jäsen

Mika "Luigi" Järvinen

Mahdollistaja
Hallituksen jäsen

Janne Ritakoski

Yrittäjä
Hallituksen jäsen

  • Tapahtumajärjestäjä
  • Yritystapahtumat
  • Tapahtumatuotanto
  • Tapahtumamarkkinointi
  • Tapahtumatoimisto
  • Copyright © 2024 Sisters Inc. All Rights Reserved.